+90 312 472 01 62 info@mozaikmedikal.com.tr

HAKKIMIZDA

“KALİTELİ HİZMET, GÜVENİLİR ÇÖZÜM”

ŞİRKET PROFİLİ

2000 yılında kurulmuş olan şirketimiz, insan sağlığını ve yaşam kalitesini

ön planda tutarak tıbbi cihaz sektöründe; satış, pazarlama ve teknik servis faaliyetlerini yürütmekte olup, sağlık sektöründeki tüm sunuculara aynı bilinçle hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Daima ve öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Mozaik Medikal deneyimli ve dinamik ekibi ile tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına standartlara uygunluk gösteren ve uluslararası pazarda ürün kalitesi ve güvenilirliği ile yer edinmiş firmaların ürünlerini sağlamakta ve satış sonrası hizmetini gerçekleştirmektedir. Hizmet verdiği birçok Üniversite ve Devlet Hastaneleri ile Özel Hastanelerin güven ve memnuniyetini kazanmış olmanın gururunu taşımaktadır. Ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, portföyünü sürekli genişleterek yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

 

MİSYON

Sağlık alanında faaliyet gösteren hizmet sunucularına “KALİTELİ HİZMET, GÜVENİLİR ÇÖZÜM” hedefimiz doğrultusunda gerek ürün kalitesiyle gerekse hizmet kalitesiyle öne çıkmak ve sektörde ”MOZAİK MEDİKAL”markası yaratabilmek.

 

VİZYON

Yenilikçi ve uygun maliyetli ürünleri ile sağlık alanında faaliyet gösteren hizmet sunucularına daima daha kaliteli hizmet anlayışıyla yol almak, doğru ve stratejik parametrelerle pazarda söz sahibi olan yüksek değerlere sahip bir kurum olabilmek.

 

2000 yılında kurulmuş olan şirketimiz, insan sağlığını ve yaşam kalitesini ön planda tutarak tıbbi cihaz sektöründe; satış, pazarlama ve teknik servis faaliyetlerini yürütmekte olup, sağlık sektöründeki tüm sunuculara aynı bilinçle hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.